Dobry wybór,
Dobry wybór,

Nasza firma oferuje przewozy osobowe nowoczesnymi i komfortowymi busami. Wszystkie miejsca posiadają pasy bezpieczeństwa. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację.

Nasza firma oferuje przewozy osobowe nowoczesnymi i komfortowymi busami. Wszystkie miejsca posiadają pasy bezpieczeństwa. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację. Posiadamy Licencję Transportu Międzynarodowego Wydanego przez Ministra Infrastruktury oraz Certyfikat kompetencji zawodowej. Dopasowujemy charakter naszych świadczeń do potrzeb klientów, a Nasi kierowcy to ambitni i doświadczeni ludzie, którzy na każdym wyjeździe stają na wysokości zadania i dbają o to, aby podróż odbyła się komfortowo a przede wszystkim sprawnie i bezpiecznie.

Posiadamy Licencję Transportu Międzynarodowego Wydanego przez Ministra Infrastruktury oraz Certyfikat kompetencji zawodowej.

Dopasowujemy charakter naszych świadczeń do potrzeb klientów, a Nasi kierowcy to ambitni i doświadczeni ludzie, którzy na każdym wyjeździe stają na wysokości zadania i dbają o to, aby podróż odbyła się komfortowo a przede wszystkim sprawnie i bezpiecznie.

Przewozy osobowe busami
Slider

OFERTA

Nasza firma świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju.
Realizujemy także przewozy o charakterze okazjonalnym.
Obsługujemy między innymi: